Bezpłatne porady prawne 18 kwietnia 2015 roku.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mariusza Skórskiego uprzejmie informuje, iż w sobotę 18 kwietnia 2015 roku, w ramach organizowanego przez Naczelną Radę Adwokacką, IX Dnia Bezpłatnych Porad Adwokackich, będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych. Coroczna inicjatywa Naczelnej Rady Adwokackiej kierowana jest do osób, których sytuacja materialna lub życiowa nie pozwala na skorzystanie z pomocy prawnika na zwykłych zasadach. Porady będą udzielane w Kancelarii Adwokackiej w Oleśnicy przy ul. Staszowskiej 111A od godziny 09:00 do godziny 15:00. Osoby chcące skorzystać z bezpłatnej porady prawnej, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Kancelarią pod numerem 609-015-104 w celu umówienia godziny spotkania. 

Regulamin świadczenia bezpłatnych porad prawnych dostępny jest na stronie internetowej Kancelarii w zakładce Pro Bono/Regulamin, uprzejmie proszę o zapoznanie się z jego treścią.

Bezpłatne porady prawne 21 lutego 2015 roku.

Kancelaria adwokacka Adwokata Mariusza Skórskiego uprzejmie informuje, iż w sobotę 21 lutego 2015 roku, będzie można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.  Porady będą udzielane w Kancelarii Adwokackiej w Oleśnicy przy ul. Staszowskiej 111a od godziny 10:00 do godziny 14:00. Osoby chcące skorzystać z bezpłatnej porady prawnej, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Kancelarią w celu umówienia godziny spotkania.  Zapisu na spotkanie można dokonać również w siedzibie Kancelarii od środy do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. 

Regulamin świadczenia bezpłatnych porad prawnych dostępny jest na stronie internetowej Kancelarii w zakładce Pro Bono/Regulamin. Uprzejmie proszę o zapoznanie się z jego treścią.

Bezpłatne porady prawne 18 października 2014 roku.

Kancelaria adwokacka Adwokata Mariusza Skórskiego uprzejmie informuje, iż w sobotę 18 października 2014 roku będzie można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.  Porady będą udzielane w Kancelarii Adwokackiej w Oleśnicy przy ul. Staszowskiej 111a od godziny 9:00 do godziny 12:00. Osoby chcące skorzystać z bezpłatnej porady prawnej, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Kancelarią w celu umówienia godziny spotkania.  Zapisu na spotkanie można dokonać również w siedzibie Kancelarii od środy do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. 

Regulamin świadczenia bezpłatnych porad prawnych dostępny jest na stronie internetowej Kancelarii w zakładce Pro Bono/Regulamin. Uprzejmie proszę o zapoznanie się z jego treścią.